Bayan Şişme Mont Modelleri

Bayan Şişme Mont Modelleri

Bayan Şişme Mont Modelleri

Bu yazımızda sizlere 2018 bayan şişme mont modellerinden örnekler, trend tasarımlar ve popüler renklerde moda bayan mont modelleri hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

An itibarı ile havalar tüm Türkiye’de oldukça sertleşmiş, soğumuş durumda, yağışlar yoğun ve bir çok ilde yağmakla birlikte İstanbul’da da kar kapıda. Kış gelince en çok ihtiyaç duyulan, bizleri soğuk havadan koruyan giyim ürünü ise mont modelleri. Yağışlı havalarda en çok tercih edilen, modası neredeyse hiç geçmeyen mont modeli ise Şişme Montlar, Şişme mont hem dış yüzeyinde kullanılan ve su iticiliği bulunan polyester kumaşı sayesinde yağışlı havalarda bizleri yağmurdan korumakta hem de iç kısmında kullanılan elyaf sayesinde soğuk havaya karşı dirençli durumdadır. Anorak Mont bir diğer tabirle Şişme mont imalatı konusunda bir çok su itici özelliği bulunan kumaş türü bulunmakta, bunlara tafetta, soft shell, sotina, oxford gibi örnekler verilebilir.

2018 Bayan Mont Modelleri

Bu yıl ki Bayan Şişme Mont Modelleri rengarenk cıvıl cıvıl, bordo, saks mavi, mor, açık sarı ve pembe şişme mont gibi renkler oldukça popüler. Tabiki daha klasik tarza sahip kişiler tarafından siyah renk şişme bayan mont modelleride öne çıkıyor. Düz tasarıma sahip montların yanı sıra kapitone desenli, kürk detaylı şişme montlarda bu yıl oldukça revaçta. Ceket tipi kısa şişme montlar ile birlikte bu yıl uzun şişme bayan mont modelleri de öne çıkmakta.

Sizlerde vücut tipinize ve kendi zevklerinize, tarzınıza göre olan şişme mont modellerini tercih ederek, montun ihtiyaçlarınızı karşılamasının yanında sizi stil sahibi yapmasına yardım edebilirsiniz. En şık 2018 bayan şişme mont modelleri arasından seçilmiş bazı örnekleri inceleyebilirsiniz.

Görseller : Trendyol.com

Comments are closed.